Dzisiaj jest: 28.11.2021, imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Ogłoszenie:

Transport drogowy z Polski na Słowację oraz Węgry, Austria i inne kraje

dodano: 2021.04.14 ważne do: 2022.01.08 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Firma F.T.U.H MaxTrans to doświadczona firma transportowa. Wieloeletnie doświadczenie w branży TSL owocuje tym iż obecnie firma nasza to jeden z głównych partnerów SSE Mielec i firm, które na niej się znajdują.

Dzięki wyspecjalizowaniu się w określonej dziedzinie transportu mamy na myśli transport lekkich ładunków zdobyliśmy pozycję na rynku i obecnie dostarczamy różnorodnych rozwiązań dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Specjalizacja firmy to transport krajowy i transport międzynarodowy zestawy tandem i jumbo. Oznacza to samochody o powiększonej przestrzeni załadunku i ładowności 24t. To idealne rozwiązanie do transportu styropianu, pianek PE itp., wełny mineralnej i innych lekkich ale gabarytowych ładunków. Poza zestawami tandem i jumbo spedycja. Nasza spedycja to także standardowe zestawy z ciągnikiem siodłowym, ciężarówki solo w tym z windą, busy towarowe.

Nasza firma to transport krajowy oraz całe pojazdy i ładunki drobnicowe i transport Ukraina oraz inne kraje Europy w tym transport Austria oraz Słowacja, Anglia i Węgry.
Kontakt
F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.